ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015 Öğretmenlerin Özür Durumu Onay İşlemleri Açıldı.

2015 Öğretmenlerin Özür Durumu Onay İşlemleri Açıldı.

MEBBİS’te Öğretmenlerin 2015 Yılı Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirmeleri ile ilgili onay işlemleri açıldı.

 

Açıklamalar;

 

1. Öğretmenler başvurularını MEBBİS kişisel başvuru işlemlerinden yapmaları gerekmektedir. (Öğretmenlere rapor sayfası açılmayacaktır.)

 

2. MEBBİS´ten Okul Müdürünün başvuruyu onaylaması ve raporlardan 3 adet çıktı alıp öğretmene imzalatıp (öğretmenin imzalama imkanı yoksa sadece okul müdürünün imzalaması yeterlidir. Öğretmenler göreve başladıkları zaman başvuru formunu imzalamaları gerekmektedir.) daha sonra kendisinin imzalayıp mühürlemesi gerekmektedir. Başvuru evraklarını öğretmenlerin İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Atama) şubesine götürmeleri gerekmektedir.

 

3. İlçelerde İlçe Milli Eğitim / Şube Müdürünün onaylaması ve çıktıları imzalaması gerekmektedir. Merkez ilçe için İl MEM Müdür Yardımcısı/Şube Müdürünün onaylaması ve çıktıları imzalaması gerekmektedir. İlçe MEM’ler başvuru formlarını onay verilebilmesi için İl MEM’e toplu olarak gönderecektir.

 

4. İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başvuruları onaylaması gerekmektedir.

 

5. Bakanlığın başvuruları onaylaması gerekmektedir.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.