ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin Altıncı Sayısı Yayımlandıİl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin altıncı sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimizin altıncı sayısında; belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, Millî Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Metin Çakır'ın ilimizi ziyareti, Valimiz Sayın Tuncay Sonel'in himayelerinde, hayırseverlerimizin destekleriyle ilimize kazandırılan eğitim kurumlarımız, Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinliklerimiz, seminer ve söyleşilerimiz, TEKNOFEST Karadeniz'deki başarılarımız, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve farkındalık oluşturan projelerimiz, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız, ilçe tanıtımlarımız ile öğretmenlerimizin kaleminden yazı ve şiirlerimiz yer alıyor.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmaları derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı sayısına, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Dergimizin 6. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.