ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin Beşinci Sayısı Yayımlandıİl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin beşinci sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimizin beşinci sayısında; ilimizde düzenlenen TEKNOFEST Karadeniz, "E-Twinning Kalite Etiketi" Takdim Töreni, 2022 LGS Türkiye Birincilerimiz, Köy Yaşam Merkezlerimiz, Mevsimlik Tarım İşçileri Projesi, Fatsa'da 12 Derslikli Özel Eğitim Okulunun Temel Atma Töreni, ilimizde Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerimiz,  Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinliklerimiz, seminer ve söyleşilerimiz, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve farkındalık oluşturan projelerimiz, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız yer alıyor.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmaları derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sayısına, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.