ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin Dokuzuncu Sayısı Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin dokuzuncu sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.


İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan, ilimiz genelinde eğitim öğretim adına yapılan faaliyetler ile eğitim çalışmalarımızın yer aldığı ve dijital dergi kapsamında hazırlanan Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ait "81 Çalıkuşu Ordu" e-dergimizin dokuzuncu sayısı yayımlandı. 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" isimli e-dergimizin dokuzuncu sayısında; Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in Ordu İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı'ndan, Diyalekt Yabancı Dil Eğitim Platformu'na, "Öğretmenlerimizin Tuvalinden Ordu" konulu "Eğitimci Ressamlar Çalıştayı"ndan, TIMSS - Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması'na, okul sporları ve başarılarımızdan, Kültürel Ekonomik Bir Bitki Olarak Yayla Çiçeği'ne, Mesudiye İlçe Tanıtımından, Kumru Halk Eğitimi Merkezi Tanıtımı dahil birçok konuda ilimiz genelinde eğitim öğretim adına yapılan faaliyetler ile eğitim çalışmalarımız yer almaktadır.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmalarımızı derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin tüm sayılarına Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Dergimizin 9. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 8. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 7. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 6. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.