ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin İlk Sayısı Okuyucularıyla Buluştu

Müdürlüğümüz tarafından yapılan faaliyetler ile eğitim çalışmalarımızın yer aldığı " 81 Çalıkuşu Ordu" e-dergimizin ilk sayısı yayımlandı.


"İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından iki ayda bir e-dergi olarak yayınlanacak olan '81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin ilk sayısı Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayın hayatına başladı.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimizin ilk sayısında Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim öğretim faaliyetlerimiz, seminer ve söyleşilerimiz, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve farkındalık oluşturan projeler, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız ile açılışını gerçekleştirmiş olduğumuz kütüphanelerimiz yer alıyor.

Yayın hayatına başlayan " 81 Çalıkuşu Ordu" e-dergimiz iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmaları derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimize, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan yürütülen çalışmalar menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

'81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin ilk sayısına ulaşmak için tıklayınız.

05-01-2022

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.