ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin On Üçüncü Sayısı Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin on üçüncü sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.


İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan, ilimiz genelinde eğitim öğretim adına gerçekleştirilen faaliyetler ile eğitim çalışmalarımızın yer aldığı Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ait "81 Çalıkuşu Ordu" e-dergimizin on üçüncü sayısı yayımlandı. 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" isimli e-dergimizin on üçüncü sayısında; Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında ilimiz genelinde gerçekleştirilen faaliyetler, Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerimiz, ilçe ziyaretlerimiz, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız, Ulubey İlçe Tanıtımı, Çaybaşı Halk Eğitimi Merkezi Tanıtımı ve okul tanıtımlarımız, kıymetli öğretmenlerimizin kaleminden eğitim öğretime ışık tutan yazılarımız dâhil birçok konuda ilimiz genelinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız yer almaktadır.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenerek hazırladığımız çalışmalarımızı derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin tüm sayılarına Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

 

Dergimizin 13. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 12. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 11. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 10. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 9. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 8. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 7. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 6. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.