ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin Onuncu Sayısı Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin onuncu sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.


İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan, ilimiz genelinde eğitim öğretim adına yapılan faaliyetler ile eğitim çalışmalarımızın yer aldığı ve dijital dergi kapsamında hazırlanan Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ait "81 Çalıkuşu Ordu" e-dergimizin onuncu sayısı yayımlandı. 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" isimli e-dergimizin onuncu sayısında; Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerimiz, seminer ve söyleşilerimiz, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve farkındalık oluşturan projelerimiz, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız, Kabadüz İlçe Tanıtımı, İkizce Halk Eğitimi Merkezi Tanıtımı ve okul tanıtımlarımız dahil birçok konuda ilimiz genelinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız yer almaktadır.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmalarımızı derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin tüm sayılarına Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Dergimizin 10. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 9. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 8. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 7. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 6. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.