ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin Sekizinci Sayısı Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin sekizinci sayısı, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.


"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimizin sekizinci sayısını; 6 Şubat'ta meydana gelen ve "Asrın felaketi" olarak nitelendirilen, Kahramanmaraş merkezli, 11 ilimizi etkileyen depremlerin gölgesinde hazırladık.

Çok büyük yıkımlara, binlerce can kaybına sebebiyet veren depremlerde depremzedelerimizin yaralarını sarmak, hayatlarını idame ettirebilmelerini sağlamak amacıyla devlet ve millet olarak el ele verdik; tek yürek olduk. Eğitim kenti Ordu ailesi olarak asrın felaketinin ilk gününden itibaren bölgedeki arama, kurtarma ve yardım faaliyetlerimizden; Meslek Liselerimiz ve Halk Eğitimi Merkezlerimiz; Rehberlik ve Araştırma Merkezlerimiz; veli, öğrenci, öğretmen, idareci ve bütün personellerimiz ile birlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalıştık; afet seferberliğine ortak olduk; tüm imkanlarımızla yanlarında olduk.

Milletimizin feraseti, cesareti, birlik ve beraberlikle kenetlenmesi; tarihin her döneminde tüm dünyaya örnek olmuştur. Bu zorlu süreçte ve her zaman Devletimizin ve Milletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha belirtirken koordineli bir şekilde tüm kaynaklarımızı kullanarak bu zorlukların üstesinden hep birlikte geleceğiz. Depremden etkilenen illerimize ve vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi ileterek hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmalarımızı derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin tüm sayılarına Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz, iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

 

Dergimizin 8. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 7. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 6. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 5. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 4. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 3. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.