ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altınordu Altınfındık İlkokulundan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞa Ziyaret
![Altınordu Altınfındık İlkokulundan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞa Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_11/13172633_IMG_1425.jpg)
Altınordu Altınfındık İlkokulu Müdür Yardımcıları Hakan BAŞTUĞ ile Hülya GÜR ÖNER, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a iade-i ziyarette bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün her zaman desteğini görmekten mutlu olduklarını belirten Altınordu Altınfındık İlkokulu Müdür Yardımcılarına ziyaretleri için teşekkür etti.