ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'ne Ziyaret

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'ne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum ziyaretleri gerçekleştirerek, yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi almaya ve istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Okul/Kurum ziyaretleri kapsamında, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ercan ÖZTÜRK ve idarecilerden yürütülen atölye çalışmaları ve yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Merkezde, çıraklık, kalfalık ve ustalık yapanların, mesleğin etik kurallarını benimseyerek görevlerini icra etmesi gerektiğini vurgulayarak, değerlendirmelerde bulundu.

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nde idareci ve öğretmenlerle biraraya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, idareci, öğretmen ve öğrenci işbirliğinin en güzel çalışmalarının gerçekleştirildiği, okulun öğrenci odaklı düşünülerek geliştirilen imkânları ile öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan yeniliklerle çok önemli çalışmalar ortaya çıktığını bundan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Ekip ruhuyla çalışarak başarılı işler ortaya koyan idareci ve öğretmenlere teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, idealist, mesleğini ve çocukları seven idareci ve öğretmenlerin; iyi bir insan, vatanına ve milletine yararlı işler yapma hedefinde,  toplum değerlerini öğrenen ve uygulayan bireyler yetiştirmek için gösterdikleri çabaları takdir ettiğini söyledi.

26-02-202026-02-202026-02-202026-02-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.