ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınordu Ordu Anadolu Lisesi’nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

Altınordu Ordu Anadolu Lisesi’nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

Altınordu Ordu Anadolu Lisesi Müdürü Birol ERDOĞDU, öğretmen ve öğrencilerle beraber İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, okulun eğitim öğretim durumu ile ilgili istişarelerde bulunurken, bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyarete, doğada koşarak harita ve pusula ile yön bulma sporu olan ve her geçen gün gelişerek yayılan oryantiring sporcuları ve 29-30 Mart tarihlerinde Ankara MEB Şura Salonu’nda Türkiye’nin 81 ilinden binlerce lise öğrencisinin katılacağı fizy 22. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda ilimizi temsil edecek öğrenciler de katıldı.

Ziyarette, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ geçtiğimiz günlerde ilimizde yapılan Okullararası Gençler Oryantiring grup yarışmalarında dereceye giren ve Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılarak ilimizi temsil edecek olan sporcularımızdan bilgi aldı.

Okullararası Gençler A-B Oryantiring Türkiye Şampiyonası, 29 Mart Cuma günü Afyonkarahisar’da yapılacak. Frig Vadisi Tabiat Parkı’nda başlayacak olan yarışmalarda değişik illerden gelen sporcular, belirlenen hedeflere en kısa sürede ulaşabilmek için büyük bir mücadele vereceklerdir.

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız derken, ayrıca ziyaretleri için de kendilerine teşekkür etti. Katılacak oldukları yarışmalarda öğrencilerimize başarı dileğinde bulundu.

27-03-201927-03-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.