ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Araştırma Geliştirme (AR-GE) Ekibi Veda Yemeğinde Buluştu

Araştırma Geliştirme (AR-GE) Ekibi Veda Yemeğinde Buluştu

Müdürlüğümüz Araştırma Geliştirme (AR-GE) birimine bağlı olarak görev yapan öğretmenlerimiz ile Ordu Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) projesini yürüten öğretmenlerimiz; Projeler Ekibi (PEK) sorumlusu ve aynı zamanda proje koordinatörü Bülent ARIK'ın T.C. Kopenhag Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevine atanması münasebetiyle veda yemeğinde biraraya geldi.

Düzenlenen programa, İl Millî Eğittim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesinden ve AR-GE biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK, Müdürlüğümüz Araştırma Geliştirme (AR-GE) birimine bağlı olarak görev yapan öğretmenlerimiz ile Ordu Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) projesini yürüten öğretmenlerimiz katıldı.

Bakanlığımız Avrupa Birliği Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü uhdesinde T.C. Kopenhag Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevine atanan Müdürlüğümüz Projeler Ekibi (PEK) sorumlusu Bülent ARIK'ın veda yemeğine katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, teşekkür plaketi takdim ederken, eğitime verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti. Yeni görevinin hayırlı olması temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

T.C. Kopenhag Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevine atanan Müdürlüğümüz Projeler Ekibi (PEK) sorumlusu Bülent ARIK da "Araştırma Geliştirme Ekibinde görev aldığı sürede başta İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ve Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK olmak üzere, Araştırma Geliştirme (AR-GE) ekibine, Özel Büroda ve Ordu Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) projesinde görev yapan öğretmenlerimize, Ölçme Değerlendirme Merkezi (ÖDM)'nde görev yapan idareci, öğretmen, şef, memur ve Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum"dedi.

31-01-202031-01-202031-01-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.