ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK, 81 İLİN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TELEKONFERANSLA TOPLANTI YAPTI
Koronavirüs salgınında hasta sayısının kontrol altına alınması noktasında önemli olduğu vurgulanan, içinde bulunduğumuz dönemde 65 yaşını aşmış büyüklerimizin evlerinden çıkmamaları konusunda okul müdürü ve öğretmenler de gönüllü sorumluluk üstleniyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu noktada eğitim camiasının gösterdiği hassasiyete teşekkür ederek, Bilim Kurulu tarafından salgının büyümemesi için kritik olduğu vurgulanan bu günlerde 65 yaşından büyüklerin ihtiyaçlarının karşılanması ve evde kalmaya ikna edilmelerinin sağlanması noktasında yeni bir çalışma olduğunu paylaştı.![BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK, 81 İLİN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TELEKONFERANSLA TOPLANTI YAPTI](/meb_iys_dosyalar/2020_03/30180532_SRC_5779.jpg)