ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKINAN VE KORUNAN ÇOCUKLARIN İSTİHDAMINA YÖNELİK YERLEŞTİRME İŞLEMİNE İSTİNADEN BAŞVURU BELGELERİNİN TESLİMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

BAKINAN VE KORUNAN ÇOCUKLARIN İSTİHDAMINA YÖNELİK YERLEŞTİRME İŞLEMİNE İSTİNADEN BAŞVURU BELGELERİNİN TESLİMİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

02/03/1988 tarih ve 19742 sayılı Resm'i Gazete'de yayımlanan 24/05/1983 tarih ve 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Ve Çocuk Esirgeme Kurumu Kanununa Bir Madde Eklenmesi Hakkındaki 25/04/1988 tarih ve 3413 sayılı Kanun hükümleri doğrultusunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 06/11/2019 tarihinde kura sonucuna göre İlimiz (Ordu) İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrine yerleştirilen adayların, 29/11/2019 tarihine kadar aşağıda belirtilen başvuru belgelerini, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

 

      1. Sağlık Kurulu Raporu (657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48'inci maddesinin 7'inci fıkrası)

               2.      Öğrenim durumuna ilişkin;

a.       Diploma asılları veya ilinizce onaylanacak örnekleri, diplomaları düzenlenmemiş olanlara ilişkin öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma veya örnekleri ile değiştirilebilecek belgeler,

 

b.      Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanların, Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığınca verilen yükseköğreniminin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına denklik belgesi.

 

3.      Adli Sicil Kaydı, (e-Devlet'ten alınabilir.)

 

4.      Askerlik Durum Belgesi, (e-Devlet'ten alınabilir.)

 

NOT: Halen askerlik görevini yapan ve atama haklarının saklı tutulmasını isteyen adayların atama hakları saklı tutulacaktır. Ancak, bu durumda olan adaylar haklarının saklı tutulması isteklerine ilişkin ve muhtemel terhis tarihlerini belirten dilekçelerini 29/11/2019 tarihine kadar diğer belgeleriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine teslim edeceklerdir.

 

5.      3 (üç) Adet Vesikalık Fotoğraf,

 

6.      Kimlik Aslı ve Fotokopisi,

 

7.      Mal Bildirimi Formu (Mal Bildirimi Formu İl Milli Eğitim Müdürlüğünden temin edilebilecektir.), indirmek için tıklayınız.

 

8.      2828 Sayılı Kanuna Tabi Personel Atama Başvuru Formu (EK-2) (Formun bir örneği ekte bulunmaktadır. Söz konusu formdaki kimlik beyanlarının doğruluğu nüfus cüzdanlarından teyit edilecektir.), İndirmek için tıklayınız.

 

9.      Güvenlik Soruşturması Formu (2 Adet) (Bu Form elektronik ortamda doldurulacaktır. Mümkünse tek sayfa halinde doldurulması.) İndirmek için tıklayınız.

 

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.