ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bültenimiz "Birlikte İki Yıl" Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün 2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları derleyerek hazırladığımız bültenimiz "Ordu Birlikte İki Yıl" yayımlandı.
Bültenimiz

 

Mavi ile yeşilin en güzel tonlarının buluştuğu Karadeniz'in incisi Ordu'muzda "Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır." anlayışıyla yolumuza devam ederken "Eğitim Kenti Ordu" sözümüze yakışacak şekilde yorulmadan çalışıyor, güzel sonuçlar almanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

2020-2021 eğitim öğretim yılında olduğu gibi, çalışmalarımızı derleyip Temmuz 2021'de büyük bir heyecanla yayımladığımız "Ordu Birlikte Bir Yıl" adlı bültenimizin ikinci sayısı olan, Ağustos 2022'de hazırladığımız "Ordu Birlikte İki Yıl" adlı bültenimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Zorlu ve yorucu salgın sürecinin ardından, "okullarımızın kapanması gereken en son yerler olması gerektiği" düşüncesinden hareketle, okullarımız açılarak tüm paydaşlarımızla eğitimin devamlılığının sağlanması hususunda dikkatli bir şekilde çalıştık. Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, kültürümüzü, tarihimizi, millî ve manevi değerlerimizi eğitimle  aktarmak amacıyla eğitim, seminer ve çalıştaylardan fiziki iyileştirmelere; Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve yenilikçi projelerden ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımıza; Ölçme ve Değerlendirme Merkezi, Halk Eğitimi Merkezleri, Bilim Sanat Merkezleri ve Rehberlik Araştırma Merkezlerimizin yürüttüğü başarılı çalışmalardan zenginleştirilmiş, eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmaların yer aldığı bültenimiz 13 bölümden oluşmaktadır.

Millî ve manevi değerlere bağlı kalarak evrensel değerleri tanıyan, sürekli bir gelişim içinde olan, güçlü ve dinamik bir Türkiye için çabalayan bireyler yetiştirmek amacıyla öğrenci, öğretmen ve tüm paydaşlarımızla yerel,ulusal ve uluslararası etkinliklerde önemli dereceler elde edip başarıdan başarıya  koştuğumuz, LGS'de Türkiye 1.'lerimizle övündüğümüz, öğretmen ve öğrencilerimizin büyük emekleriyle hazırladıkları Fosil Bilimi Müzesi ile Türkiye'de ilklere imza attığımız, bayramlarımızla coşup vedalarımızla üzüldüğümüz ve daha nice çalışmalarımızı anlattığımız bültenimiz  "Ordu Birlikte İki Yıl" web sitemizde yayımlandı.

 

Bültene Ulaşmak İçin Tıklayın

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.