ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bültenimiz "Birlikte Üç Yıl" Yayımlandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün 2022-2023 eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları derleyerek hazırladığımız bültenimiz "Ordu Birlikte Üç Yıl" yayımlandı.
Bültenimiz

Mavi ile yeşilin en güzel tonlarının buluştuğu Karadeniz'in incisi Ordu'muzda "Eğitime yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır." anlayışıyla yolumuza devam ederken "Eğitim Kenti Ordu" sözümüze yakışacak şekilde yorulmadan çalışıyor, güzel sonuçlar almanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

Temmuz 2021'de büyük bir heyecanla yayımladığımız "Ordu Birlikte Bir Yıl" ve bültenimizin ikinci sayısı olan, Ağustos 2022'de yayınladığımız "Ordu Birlikte İki Yıl" adlı bültenimizin ardından bültenimizin üçüncü sayısı olan "Ordu Birlikte Üç Yıl" adlı bültenimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, kültürümüzü, tarihimizi, millî ve manevi değerlerimizi eğitimle  aktarmak amacıyla eğitim, seminer ve çalıştaylardan fiziki iyileştirmelere; eğitim yatırımlarımızdan; Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve yenilikçi projelerden ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımıza; Ölçme Değerlendirme Merkezi, Halk Eğitimi Merkezleri, Bilim ve Sanat Merkezleri ile Rehberlik Araştırma Merkezlerimizin yürüttüğü başarılı çalışmalardan zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız örnek ve güzel çalışmaların yer aldığı bültenimiz, 14 bölümden oluşmaktadır.

Millî ve manevi değerlere bağlı kalarak evrensel değerleri tanıyan, sürekli bir gelişim içinde olan, güçlü ve dinamik bir Türkiye için çabalayan bireyler yetiştirmek amacıyla öğrenci, öğretmen ve tüm paydaşlarımızla yerel,ulusal ve uluslararası etkinliklerde önemli dereceler elde edip başarıdan başarıya  koştuğumuz, bayramlarımızla coşup vedalarımızla üzüldüğümüz ve daha nice çalışmalarımızı anlattığımız bültenimiz  "Ordu Birlikte Üç Yıl" web sitemizde yayımlandı.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmalarımızı derlediğimiz "Ordu Birlikte Üç Yıl" isimli bültenimizin dijital olarak tüm sayılarına Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "E-Bülten" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

 

"Ordu Birlikte Üç Yıl" Adlı Bültenimize Ulaşmak İçin Tıklayınız

"Ordu Birlikte İki Yıl" Adlı Bültenimize Ulaşmak İçin Tıklayınız

"Ordu Birlikte Bir Yıl" Adlı Bültenimize Ulaşmak İçin Tıklayınız

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.