ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyükşehir Belediyesinden Okulöncesi Öğrencilerimize Destek

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçemizdeki okullarımızda eğitim gören okul öncesi öğrencilerine 9 bin 156 adet, Ramazan Takvimi, kuru boya seti ve boyama kitabı dağıtımı yapıldı.
Büyükşehir Belediyesinden Okulöncesi Öğrencilerimize Destek

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından okul öncesi öğrencilerine yönelik verilen materyal desteği, Altınordu Faruk Furtun Anaokulunda gerçekleştirilen program ile öğrencilere teslim edildi.

Düzenlenen program kapsamında ilk dağıtımı Altınordu Faruk Furtun Anaokuluna yapılırken, programa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun ALP, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Olgun KÜÇÜK, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur BEKYÜREK ve İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Cevat BİNGÖL katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 19 ilçedeki okul öncesi öğrencileri için hazırlanan hediyelerin öğrencilere ulaşmaya başladığını söyledi.

Salgın nedeniyle çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için boyama kitapları da hazırlattıklarını ifade eden Genel Sekreter ALP, "Çocuklarımıza boyama kitapları da hazırladık. Çünkü çocuklarımız yıl boyunca evlerde kapalı kaldılar. Çocuklarımızın hem Ramazana hem de içinde bulunduğumuz sıkıntılı ortama alışmaları ve vakitlerini daha iyi geçirmeleri açısından onlara destek verelim istedik" dedi. 

Programa katılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Olgun KÜÇÜK de yaptığı konuşmada; "Ordu Büyükşehir Belediyesi, uzaktan eğitimi sürecini de düşünerek okulöncesi öğrencilerimize yönelik materyalleri hediye etti. Ordu Büyükşehir Belediyesine geleceğimizin teminatı öğrencilerimize vermiş olduğu destekten ve eğitime her zaman bulunduğu katkılarından dolayı milli eğitim ailesi olarak teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

21-04-202121-04-202121-04-202121-04-2021

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.