ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" Konferansları SürüyorDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) ilimizde uygulanmaya devam ediyor.

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin, mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Bakanlığımız Din Öğretim Genel Müdürlüğünce  "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı"  kapsamında ilimizde konferanslar sürüyor.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Gelişim Programı) çerçevesinde, İlimiz Genelinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Mayıs ayında Ordu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Bahri GÜNDOĞDU tarafından ''Tarihi veriler ışığında kültür ve medeniyetimizdeki anlayışın düşünceye, insana, sosyal hayata, eğitime, bilim kurumlarına, şehire, sanata, mimariye, dil ve edebiyata yansımaları '' konulu konferans verildi.

30-05-201930-05-201930-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.