ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)”na Müdürlüğümüzden Ziyaret

“Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)”na Müdürlüğümüzden Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ tarafından görevlendirilen ve Müdürlüğümüz Özel Büro’da görev yapan öğretmenlerimizden Mevlüt ERDEM ile Derya AKYOL, Trabzon ilinde bulunan “Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)”na ziyaret gerçekleştirdi.

2019 yılında açılacak olan Mali Destek Programları ile ilgili genel bilgi almak üzere gerçekleştirilen ziyarette, Mali Destek Program Bütçesi’nin eğitime aktarılması için yapılması gereken işlemler ve Fizibilite Destek Programı ile ilgili teknik destek konusunda bilgi alındı. "Kabul Edilebilirliği Yüksek Nitelikli Projeler" hazırlamak üzere Müdürlüğümüz Özel Büro’da görev yapan öğretmenlerimizden Mevlüt ERDEM ve Derya AKYOL tarafından gerçekleştirilen ziyarette, “Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)” Program Yönetim Birimi Uzmanı Burhan YAZICI ile görüşme sağlanarak, istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret kapsamında ayrıca; teknik destek programları kapsamında ilimizde bu destekten faydalanmamış ilçelerin de dahil edilmesini sağlayabilmek için "Robotik Kodlama, STEM ve Beceri Atölyeleri" konularında istişareler gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda ele alınan konuların uygulanabilir projelere dönüştürülerek ilimize faydalı olması temennisinde bulunuldu.

16-04-201916-04-2019

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.