ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okul Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı döner sermaye işletmesi bulunan okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ile Şube Müdürlerimizden Erol BAŞAR, Ahmet TUNCAY, Volkan DEMİR ve okul/kurum müdürleri katıldı.

Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde düzenlenen aylık değerlendirme toplantısında, Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ'ün açılış konuşmasının ardından, Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU, gündem maddeleri kapsamında sunum yaparak, bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantı, sunumun ardından okul/kurum müdürlerinin yürütülen ve planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmelerde bulunmaları ile devam etti.
Toplantıda, döner sermaye işletmesi bulunan oku/kurum müdürleri ile değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz "İlimiz eğitimi için bir ekip olarak hep birlikte çalışıyoruz. Yaptığınız çalışmalarda ekip ruhuyla çalışarak birlikte hareket edelim. Yaptığınız çalışmaları paylaşarak, farklı fikirlerle daha değişik ve daha faydalı ürünler ortaya koyabilirsiniz. Bakanlığımız tarafından yayınlanan genelge ile alımların ve protokollerin nasıl yapılacağı belirlenmiştir.  Alınacak malzemeler ile mesleki eğitim öğrencilerine teorik eğitimi destekleyecek olan pratik eğitimler verilecek, böylece öğrencilerimiz uygulamalı olarak öğrenme fırsatı yakalayacaktır." ifadelerini kullandı. 

 25-03-202125-03-202125-03-2021

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.