ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Düriye Çetinceviz Okul Öncesi Eğitim Merkezi Hizmete Açılıyor

Düriye Çetinceviz Okul Öncesi Eğitim Merkezi Hizmete Açılıyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Düriye Çetinceviz Okul Öncesi Eğitim Merkezi binasının Müdürlüğümüze tahsisi ve eğitim öğretimde iş birliğine yönelik protokol imzalamak üzere Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan'a ziyarette bulundu.

2017 yılında yapımı tamamlanan Düriye Çetinceviz Okul Öncesi Eğitim Merkezinin faaliyete geçirilmesine yönelik Müdürlüğümüz ve Ordu Üniversitesi arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında; Ordu Üniversitesi akademik ve idari personellerinin çocukları ile şehit ve gazi yakınlarının çocuklarına, kontenjan olması halinde adrese dayalı kayıt sistemi doğrultusunda okulla ilişkilendirilen çocuklara okul öncesi eğitimi verilecek. Bununla birlikte imzalanan protokol kapsamında Ordu Üniversitesinin ilgili bölüm ve programlarında öğrenim gören öğrencilerin staj, bilimsel çalışma, araştırma, proje vb. çalışmalarının yürütülmesine de imkan sağlanacak.

İmzalanan protokol sonrası açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, okul öncesi eğitim şartlarına göre dizayn edilmiş, Düriye Çetinceviz Okul öncesi Eğitim Merkezinin ilimize ve bu ilin çocuklarına hayırlı olması temennisinde bulundu. Bununla birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Okul Öncesi Eğitim Merkezinin bu yıl hizmete sunulması için gerçekleştirdiği özverili çalışmalarından Valimiz Sayın Seddar Yavuz'a teşekkür ediyor, kendilerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.