ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Projesi Faz-1 Okulları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Fatih Projesi Faz-1 Okulları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_12150157_img_0804.jpg)
İlizmizde FATİH PROJESİ FAZ-1 kapsamında donatılan okullarımızda görevli 1 idareci ve Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmeni ile bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
Toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesi - BT Koordinatör Şube Müdürü Yüksel ÇETİN´in konuşmasıyla başladı. Devamında BT İl koordinatörümüz Şahin KAMBER, Fatih Projesi Eğitmenleri Erdal ŞAHİN ve Gökhan DAĞDALAN katılımcılara teknik konular hakkında bilgi verdi.