ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Projesi Uygulanan Okullarda Görev Yapan Bilişim Tek. Rehber Öğretmenleri ile Toplantı Yapıldı
![Fatih Projesi Uygulanan Okullarda Görev Yapan Bilişim Tek. Rehber Öğretmenleri ile Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_13092216_730329015_110008.jpg)
Fatih Projesi Okullarında görev yapan Bilişim Tek. Rehber Öğretmenleri ile Fatih projesi donanımlarının verimli kullanılması için alınacak önlemler konusunda toplantı yapıldı. Toplantıya başkanlık eden Şube müdürü Adem SOBİ, tahtaların kullanımında okulda görev yapan diğer branş öğretmenlerine rehber edilmesi ve destek sağlanmasını istedi.