ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sistemleri Takip Formu

          İlimizde Fatih Projesi kapsamında çeşitli kurum ve yüklenicilerin yürüttüğü işlerin yoğunluğu nedeni ile  zaman zaman firmaların  kendi sistemleri dışındaki  sistemlere yetkisiz müdahalelerinden kaynaklı  mağduriyetler yaşanmaktadır. (Bağlantı ve montaj sorunları garanti dışı müdahaleler gibi)
Fatih Sistemleri Takip Formu

          Bu bağlamda; Fatih projesi kapsamındaki sistemlere (altyapı, etkileşimli tahta, sistem odası, kabin, internet bağlantısı, çok fonksiyonlu yazıcı, ip yapısı vb. ) idarece yetkilendirilmiş personel (Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Tek. Rehber öğretmeni, teknisyen vb.)  dışında yetkisiz müdahalelerden kaynaklı konfigürasyon hatalarını engellemek  ve güvenlik riskini azaltmak, tüm  müdahaleleri kayıt altına almak üzere   hazırlanan bu form sistem odası üzerindeki kabin camına yapıştırılacaktır.

          Bir kopyası okul Fatih projesi dosyasında muhafaza edilecektir. Gerekli hallerde sistem günlüğü bu form üzerinden takip edilecektir.

          Fatih Sistemleri takip formunu indirmek için buraya tıklayınız.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.