ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatsa Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulundan Müdürümüze Ziyaret.
![Fatsa Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulundan Müdürümüze Ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/02172838_3.jpg)
Fatsa Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulu Müdürü Kadir Başdağ; Müdür Yardımcısı Tuncay Ayla, öğrenciler Zahide Kanar, Mert Şain Vergili ile birlikte İl Mîlli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş´ ı ziyaret ederek, "HAZİNE" adlı okul dergilerini takdim ettiler.
Millî Eğitim Müdürümüz yapılan ziyaretten dolayı idareci ve öğrencilere teşekkür etti.