ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015- 2016 e-Twinning Projesi Çemberimde Gül Oya
Türkiye Genelinde 81 ilde 81 okulun katılımıyla gerçekleştirilen ‘Çemberimde Gül Oya’ adlı e Twinning Projesinin açılışı Ordu ilini temsil eden Fatsa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilmiştir. Proje ile her ile ait yerel oya ve çemberler 24-25 Mart 2016 tarihleri arasında Fatsa Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde sergilenecektir. Ayrıntıları Bilgi İçin Tıklayınız...![Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015- 2016 e-Twinning Projesi Çemberimde Gül Oya](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_24130701_20160324_1123190_resized.jpg)