ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölköy Süleymaniye İlkokulu/Ortaokulu "Çok Amaçlı Sosyal Tesis Yapım Protokolü" İmzalandı

Gölköy Süleymaniye İlkokulu/Ortaokulu

Enerji ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Gölmak şirketinin sahibi, Hayırsever İş İnsanı Hamza Günay tarafından Gölköy ilçemizin Süleymaniye kırsal mahallesinde bulunan Süleymaniye İlkokulu/Ortaokulu bahçesine yaptırılacak olan  "Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Çok Amaçlı Salon, Yemekhane, Öğretmen Lojmanı yapım işi protokolü, Valilik makamında düzenlenen törenle imzalandı.

Düzenlenen imza töreninde Valimiz Sayın Tuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ ve Hayırsever İş İnsanı Hamza Günay da hazır bulundu.

Protokol imza töreninde konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, hayırsever iş insanı Hamza Günay'ın daha önce de Gölköy ilçesinde anaokulu yapımını üstlendiğini hatırlatarak eğitime ve diğer projelere birçok katkıda bulunduğunu söyledi.
Hayırsever iş insanı Hamza Günay'a eğitime ve sosyal içerikli projelere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetini dile getiren Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Bir ülkenin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızın eğitiminin verimli olabilmesi için her türlü çalışma çok önemlidir. Kıymetli hayırseverimizin vesilesiyle kıymetli öğrencilerimiz ve değerli öğretmenlerimiz için Süleymaniye İlkokulu/Ortaokulu bahçesine yaptırılacak olan  "Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Çok Amaçlı Salon, Yemekhane, Öğretmen Lojmanının Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Hayırsever İş İnsanı Hamza Günay'a teşekkür ediyorum." dedi.

Konuşmaların ardından, Gölköy Süleymaniye İlkokulu/Ortaokulu Çok Amaçlı Sosyal Tesisinin Yapım Protokolü Valimiz SayınTuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Gölmak Ltd. Şti adına Hayırsever İş İnsanı Hamza Günay, tarafından imzalandı.

09-06-202309-06-202309-06-202309-06-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.