ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölköy’de “2023 Eğitim Vizyonu” Tanıtım ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Gölköy’de “2023 Eğitim Vizyonu” Tanıtım ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Bakanlığımız tarafından açıklanan “2023 Eğitim Vizyon Belgesi ” İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ tarafından, Gölköy ilçesinde idareci ve öğretmenlerin katılımıyla değerlendirildi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Gölköy ilçesine gerçekleştirilen ziyarette, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ilçede bulunan tüm idareci ve öğretmenlerle Gölköy Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda bir araya geldi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 2023 Eğitim Vizyonuyla ilgili istişare ve değerlendirmelerde bulunurken, Bakanlığımızın 3 yıllık hedef ve yaklaşımları çerçevesinde ilimiz genelindeki vizyon belgesi kapsamında yürütülen ve planlanan hazırlık çalışmaları istişare edildi. Toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirmektir. İlçe ziyaretlerinde varsa eksiklikleri tespit edip, eğitim gören çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi. Toplantıda, ayrıca eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu.

21-02-201921-02-201921-02-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.