ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölköy'de İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu başkanlığında, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katılımıyla Gölköy ilçemizde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 
Gölköy'de İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Ağustos ayı genel değerlendirme toplantısı için Gölköy ilçemize giden Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, 19 ilçemizin Millî Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi. Müdürümüz; İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle, Gölköy Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirdiği toplantıda eğitim-öğretim çalışmaları, yapılan ve planlanan projeler ile eğitsel ve kültürel faaliyetler konusunda İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizden bilgi aldı.

Toplantıda; 2023-2024 eğitim öğretim yılı başında yapılacak iş ve işlemler ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesi gerektiği belirtilerek devam eden yatırımlarımızla ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Bakanlığımız tarafından öğretmen ve öğrencilerimize dağıtımı yapılan ders araç-gereçleri, ders kitapları ve yardımcı kaynakların okul ve kurumlara zamanında teslim edilmesi sağlanarak okullarımızın açıldığı gün öğrencilerimizin sırasında hazır olması için gerekli çalışmaların yapılması gerektiği vurgulandı. Okullarımızda eğitim ortamlarının iyileştirilmesi ve zenginleştirilmesine, ders kitapları ve öğretim materyallerinin verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik gerekli tedbirlere değinildi. 

İlgili Yönetmelik ve Yönerge kapsamında yapılması gereken kurul ve zümre toplantılarının önceden planlarak herhangi bir aksamaya mahal vermeden zamanında gerçekleştirilmesi; öğrencilerimizin sosyal yönlerinin gelişmesine ve okul içindeki vakitlerini daha iyi değerlendirebilmelerine imkân sağlamak amacıyla okul bahçelerinde iyileştirmeler yapılarak öğrencilerimizin beden ve ruh sağlığı açısından sosyal gelişimlerini destekleyerek özellikle okul bahçelerinde gelenek ve kültürümüzden beslenen yüz yüze oyunları oynamaya teşvik edilerek gerekli çalışmaların yapılması gerektiği belirtildi. 

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, önceden planlanarak tüm İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz tarafından okunan kitap ile ilgili görüşler paylaşıldı. Toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdürümüz, Ordu'muzda yapılan çalışmalardan dolayı emek veren herkese teşekkür etti. 

Gölköy ilçemizde bir araya gelen İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz, toplantı sonrasında eşsiz doğal güzelliklere sahip, ülkemizin 36. tabiat parkı olan Ulugöl Tabiat Parkı ve Uluvahta Yaylası'nı ziyaret etti. 

29-08-202329-08-202329-08-202329-08-202329-08-202329-08-202329-08-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.