ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi'nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi'nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi Müdürü Esen GÜVEN, Müdür Yardımcısı İbrahim KIRÇAL ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyaret ederek, okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın Öğretmenler Günü'nü kutlayan Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi Müdürü Esen GÜVEN ve Müdür Yardımcısı İbrahim KIRÇAL, 24 Kasım Öğretmenler Günü haftası münasebetiyle, Tasarım ve Beceri Atölyesi kapsamında okulda kurulan Kivi Yetiştiriciliği Atölyesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından yetiştirilen ürünleri takdim etti.

Tasarım-Beceri Atölyesi kapsamında kurulan Kivi Yetiştiriciliği Atölyesinde yürütülen faaliyetlerden dolayı öğretmen ve öğrencilere tebriklerini ileten İl Millî Eğittim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi Müdürü Esen GÜVEN, Müdür Yardımcısı İbrahim KIRÇAL'ın da Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, ziyaretleri için teşekkür etti.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.