ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gürgentepe İlçemizde Okul ve Kurumlarımızı Ziyaret Ederek Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile Bir Araya Geldik

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Gürgentepe ilçemizde okul ve kurumlarımızı ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve okul müdürlerimiz ile bir araya geldi.
Gürgentepe İlçemizde Okul ve Kurumlarımızı Ziyaret Ederek Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile Bir Araya Geldik

Okul ve kurumlarımızda eğitim öğretim ile ilgili çalışmaları yerinde görmek; yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacıyla  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, Gürgentepe ilçemizi ziyaret etti.

Müdürümüz Gürgentepe Kaymakamı Sayın Buket Yeşilgül'ü ziyaret ederek ilçenin eğitim öğretim durumu, yürütülen ve planlanan çalışmalar ile eğitim yatırımlarımızı değerlendirdi. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Gürgentepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz, okul ve kurumlarımızdaki çalışmalar ile ilgili Gürgentepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Salih Baş'tan bilgi aldı. Gürgentepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personelimiz ile bir araya gelerek sohbet etti, personelimize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, Gürgentepe Cumhuriyet Ortaokulu ve Şehit Ersin Şanlı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Okul idaresi ve öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında sohbet eden Müdürümüz, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında öğretmenlerimizi dinleyerek başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti. Öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret eden Müdürümüz, öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

Okul ziyareti sonrasında Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesinde okul müdürlerimiz ile toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, toplantıda "İlimizde eğitimin tüm kademelerinde akademik başarıyı, sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin çeşitliliğini ve bunlara katılımı arttırıp kendine güvenen, çözüm odaklı, geleceğe umutla bakan sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Bu amaçlar doğrultusunda, eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesinde siz okul müdürlerimiz bizler için büyük öneme sahipsiniz. Okul servis araçlarının ''Okul Servis Araçları Yönetmeliğine'' uygun olup olmadığı ile ilgili gerekli denetimleri zamanında gerçekleştirelim. Bakanlığımız tarafından uygulamaya koyulan, "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" ile Valimiz Sayın Muammer Erol himayelerinde, Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen, "Hayalimdeki Meslek Projesi"nin ilçemizde ve okullarımızda takibini yapalım. Okullarımızda sosyal ve kültürel faaliyetleri amacına uygun olarak talep edilen her alanda gerçekleştirmeye gayret edelim." dedi. Okul müdürlerimizin talep ve isteklerini dinleyen Müdürümüz, emek ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek yeni eğitim öğretim yılının başarılı, sağlıklı ve huzurlu geçmesini temenni ederek Gürgentepe ilçe ziyaretini tamamladı.

25-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-202325-12-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.