ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.
![Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesinden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/03152056_IMG-20180703-WA0012.jpg)
Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Günaydın ve Tarih Öğretmeni Mehmet ÇÖL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş´ ı makamında ziyaret etti. Ziyarette eğitim öğretim konularında istişarelerde bulunuldu.
Millî Eğitim Müdürümüz ziyaretlerinden dolayı okul müdürü ve öğretmenimize teşekkür etti.