ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gürgentepe ve Çaybaşı İlçelerimizde Çalışmalarımız Devam Ediyor

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, eğitim yatırımlarını ve güçlendirme çalışmalarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak için Gürgentepe ve Çaybaşı ilçelerimizi ziyaret etti.
Gürgentepe ve Çaybaşı İlçelerimizde Çalışmalarımız Devam Ediyor

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir süre kala ilimiz genelinde yapılan çalışmalarda sona gelindi. Müdürümüz, yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerimizi, eğitim yatırımlarımız ile güçlendirme çalışmaları devam eden kurumlarımızı incelemek için gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Gürgentepe ve Çaybaşı ilçelerimizde incelemelerde bulundu.

Yeni eğitim öğretim yılına daha hazır, sağlıklı ve güvenli bir şekilde başlamak için çalışmaların aralıksız sürdüğü Gürgentepe ilçemizde Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Bilü ile okullarımızı ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi alan Müdürümüz, süreç hakkında okul yöneticilerimizle görüş alışverişinde bulunarak yapılması gerekenlerle ilgili düşüncelerini ifade etti.

Müdürümüz, çalışmaların hız kesmeden devam ettiği bir diğer ilçemiz olan Çaybaşı'nda da okullarımızı gezerek incelemelerde bulundu. Düşüncelerini kurum yöneticileriyle paylaşan Müdürümüz, yapılması gerekenlerle ilgili adımların atılmasını ve sürecin zamanında tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılına hazır bir şekilde başlanılmasını istedi.

Müdürümüz, "Bakanlığımızın destekleriyle yeni eğitim öğretim yılı öncesi yoğun bir çalışma temposu içerisinde devam eden güçlendirme çalışmaları ile yeniden yapılan eğitim kurumlarımızın hangi aşamada olduğunu görmek ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alıp görüş alışverişinde bulunmak için ilçe saha ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Yaptığımız ilçe ziyaretleriyle Eğitim Kenti Ordu'muzun çocuklarına standartları yükseltilmiş kurumlar sağlama noktasında hassasiyetle çalışıyoruz. Süreç boyunca fedakârca çalışan yöneticilerimiz ile inşaat alanlarında emek veren herkese teşekkür ediyorum." dedi.

30-08-202230-08-202230-08-202230-08-202230-08-202230-08-2022

 

 

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.