ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitimi Merkezi Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.
![Halk Eğitimi Merkezi Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_18165211_img_4053.jpg)
Halk Eğitimi Merkezlerimizce Yaygın Eğitim Hizmetleri İl Genelinde Bütünlük İçinde Yürütülmesi,Planlanması, Uygulamadan Doğan Sorunların Tespit Edilerek Çözümünde Birlik ve Beraberliğin Sağlanması Amacıyla18.12.2015 Günü Saat: 13:30 da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda Toplantı Yapıldı.
Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Başkanlığında , Hayat Boyundan Sorumlu Md. Yard. Olgun KÜÇÜK , Şb. Md. Yüksel ÇETİN ve 19 İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürünün Katılımıyla Gerçekleştirildi.