ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Şubemiz Tarafından Hazırlanan "Ordu Kültür ve Sanat Etkinlikleri Atlası" Yayımlandı

Hayat Boyu Öğrenme Şubemiz Tarafından Hazırlanan

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı ilimizdeki hayat boyu öğrenme kurumlarının 2022 yılında planladıkları sosyal ve kültürel etkinliklerin kamuoyuna duyurulması için hazırlanan "Kültür ve Sanat Etkinlik Atlası" ile hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.

Yaygın eğitim hizmetlerinin geniş kesimlere ulaşmasına ve hayat boyu öğrenmeye katılımın artmasına katkı sağlayacağı düşünülen bu etkinlikler; bireylerin kültür ve sanat alanlarında yeteneklerini geliştirmek ve sergileme fırsatı vermek, sosyal ve kültürel katılımı özendirmek, yerel-bölgesel-ulusal düzeyde kültür sanat alışverişini geliştirmek, kültürel değerlerimizi tanıtmak, yaşatmak ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenmiştir. Bu kapsamda Müdürlüğümüze bağlı hayat boyu öğrenme kurumlarımız tarafından hazırlanan Ordu Kültür ve Sanat Etkinlikleri Atlası bakanlığımız tarafından da çok beğenilmiş ve takdir edilmiştir. kültür ve Sanat Etkinkleri Atlası' na web sitemizdeki http://ordu.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2022_02/23102827_Ordu_Kultur_ve_Sanat_Etkinlikleri_AtlasY.pdf linkinden ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.