ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy'dan Eğitime Destek

Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy'dan Eğitime Destek

Eğitim Kenti Ordu'muzda; eğitim kalitesinin ve başarısının artırılması amacıyla başlatılan, devlet-vatandaş iş birliği ile yeni okul binaları ve eğitim tesisleri yapımı kapsamında, Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy tarafından Ulubey Anadolu Lisesine yapılacak olan 109 kişilik konferans salonu için Valilik Makamında protokol imza töreni düzenlendi.

Protokol imza töreninde; Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Ulubey Kaymakamı Soner Divli, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ulubey İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Tuncay Zorba ve Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy hazır bulundu.

Protokol imza töreninde konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "Ulubey Anadolu Lisesine yapılacak olan konferans salonunun ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Eğitime verdikleri destekten dolayı Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy'a ayrıca protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetini dile getiren Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Bir ülkenin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızın eğitiminin verimli olabilmesi için her türlü çalışma çok önemlidir. Okullarımızda çeşitli eğitimler, gösteriler, drama, müzik ve ritim çalışmaları yapılan konferans salonları, çocuk gelişimi için önemli katkılar sağlayan mekânlardandır. Kıymetli hayırseverlerimizin vesilesiyle sevgili öğrencilerimiz için Ulubey ilçemizdeki Anadolu Lisesine yapılacak olan eğitim tesisinin mutluluğu içerisindeyiz. Konferans Salonumuzun Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Hayırsever İş İnsanı Erol Gürsoy ve Erdal Gürsoy'a teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Ulubey Anadolu Lisesine yapılacak olan 109 kişilik konferans salonunun protokolü, Valimiz SayınTuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Hayırsever İş İnsanı Erdal Gürsoy arasında imzalandı. 

18-01-202318-01-202318-01-202318-01-2023

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.