ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İş İnsanı Murat Bekiroğlu Tarafından Eğitim Kenti Ordu'muza 8 Derslikli İlkokul Desteği

Hayırsever İş İnsanı Murat Bekiroğlu Tarafından Eğitim Kenti Ordu'muza 8 Derslikli İlkokul Desteği

 

Trio Deniz Araçları Ticaret A.Ş. kurucusu hayırsever iş insanı Murat Bekiroğlu tarafından Altınordu ilçemizin Nizamettin Mahallesi'nde inşa edilecek 8 derslikli ilkokul için protokol imza töreni düzenlendi.

Protokol imza töreninde konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "Bakım, onarım ve  güçlendirme çalışmalarımızla, donatım malzemeleriyle zenginleştirdiğimiz kütüphanelerimizle ve okul iyileştirmelerimizle Eğitim Kenti Ordu'muzu geliştirmeye devam ediyoruz. İlimize bir eğitim yuvası daha kazandırılmasına katkı sağlayan hayırsever iş insanımız Murat Bekiroğlu'na, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'na ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi. 

Nizamettin Mahallesi'ndeki Gazi İlkokulunda eğitim gördüğünü ifade eden Murat Bekiroğlu; "Mahallemize bir okul yaptırma hayalim vardı. Maddi ve manevi desteğimizle okuyan kardeşlerimize, evlatlarımıza  destek sağlayacağımızı düşünerek bu hayalimi gerçekleştirmek amacıyla bugün burada bir araya geldik. Benim şirketlerimde eğitime belirli bir fon ayrılır. Bu da çeşitli eğitim kurumlarına bağış olarak yapılır. Bundan sonra memleketimizi kalkındırmak için daha fazla neler yapabiliriz onun uğraşında olacağız." diye konuştu.

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverlerimiz sayesinde geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için Ordu'muza 8 derslikli bir kurum daha yapılmasının mutluluğu içerisindeyiz. Okulumuzun Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz, bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a; öğretmen ve öğrencilerimizi her zaman düşünen, eğitim camiamıza her türlü desteği sağlayan Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e; umudumuzun tazelendiği bu anlamlı günde protokolün imzalanmasına vesile olan Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e ve hayırsever iş insanımız Murat Bekiroğlu'na teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Konuşmaların ardından, Altınordu ilçemizin Nizamettin Mahallesi'nde inşa edilecek 8 derslikli ilkokulun protokolü, Valimiz Sayın Tuncay Sonel,  Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve hayırsever iş insanı Murat Bekiroğlu tarafından imzalandı.

 10-10-202210-10-202210-10-202210-10-2022

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.