ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu Tarafından Akkuş İlçemize 4 Derslikli İlkokul Desteği

Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu Tarafından Akkuş İlçemize 4 Derslikli İlkokul Desteği

Ordu'da eğitim kalitesinin ve başarısının artırılması amacıyla başlatılan, devlet-vatandaş iş birliği ile yeni okul binaları ve eğitim tesisleri yapımı kapsamında, hayırsever iş insanı Mustafa Efiloğlu tarafından Akkuş ilçemizin Kurtboğazı Mahallesi'ne yapılacak 4 derslikli okul için protokol imza töreni düzenlendi.

Valilik Makamında düzenlenen törende konuşan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, başta eğitim olmak üzere her konuda bize büyük güç veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e, hayırsever iş insanlarımıza, bahçe düzenlemeleri konusunda bize destek veren Büyükşehir Belediyemize, 19 ilçe belediyemize, tüm Ordu ailesine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu ise "Vatanımıza karşı görev ve sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz." diyerek, yapılacak olan okulun hayırlı olmasını diledi.

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetlerini dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverlerimizin vesilesiyle sevgili öğrencilerimiz için Ordu'muza 4 derslikli bir kurum daha yapılmasının mutluluğu içerisindeyiz. Okulumuzun Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu'na teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Konuşmaların ardından, Akkuş ilçesi Kurtboğazı Mahallesi'nde inşa edilecek 4 derslikli okulun protokolü; Valimiz Sayın Tuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu tarafından imzalandı. Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şubesi yatırımlardan sorumlu İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Avni Günay da protokol imza töreninde hazır bulundu. 

Protokol imza töreninin ardından Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti. Müdürümüz, Eğitim Kenti Ordu'muza desteklerinden ve katkılarından dolayı Hayırsever İş İnsanı Mustafa Efiloğlu'na teşekkür etti. 

12-10-202212-10-202212-10-202212-10-2022

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.