ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İş İnsanları, Gölköy İlçemize Anaokulu Yaptıracak

Hayırsever İş İnsanları, Gölköy İlçemize Anaokulu Yaptıracak

Hayırsever iş insanları Hamza Günay ve Recep Kuş tarafından Gölköy ilçesine Anaokulu yaptırılacak. 

Gölmak Limited Şirketi adına hayırsever iş insanları Hamza GÜNAY ve Recep KUŞ tarafından Gölköy ilçesinin Kuşluvan mahallesinde yaptırılacak Anaokulunun yapım protokolü, Valilik Makamında Valimiz Sayın Tuncay SONEL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve hayırsever işadamları tarafından imzalandı. 

Protokol imza töreninde bir konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay SONEL, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayesinde 24 Şubat 2020 tarihinde "Okullardan Yarınlara" sloganıyla eğitime destek kampanyası düzenlendiğini hatırlatarak, Gölköy ilçesinde Anaokulu yaptıracak hayırsever iş insanlarına teşekkür etti.

Anaokulu yapımı protokol imza töreninde hazır bulunan Gölköy Belediye Başkanı Fikri ULUDAĞ, "İlçemiz adına Sayın Valimiz Tuncay SONEL'e ve hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyor, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayesinde başlatılan 'Okullardan Yarınlara' eğitime destek kampanyasına diğer işadamlarımızdan da destek vermelerini bekliyorum" dedi. 

Hayırsever Gölköylü iş insanı Hamza GÜNAY ise yaptığı konuşmada, yıllardır gurbette çalıştıklarını, istihdam sağladıklarını söyleyerek, "Yanımızda çalışan, emek veren işçilerimiz bizler için çok değerli. Çalışanlarımız ve şirketimiz adına okul yaptırmaya karar verdik. Sayın Valimizin yakın ilgisi bizleri çok memnun etti. İlimize yapılacak her hizmette, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim" diyerek, Valimiz Sayın Tuncay SONEL'e teşekkürlerini sundu. 

Konuşmaların ardından, Gölköy ilçesinin Kuşluvan mahallesinde yaptırılacak Anaokulunun protokolü, Valimiz Sayın Tuncay SONEL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve Gölmak Limited Şirketi adına hayırsever iş insanları Hamza GÜNAY ve Recep KUŞ tarafından imzalandı.

13-08-202013-08-202013-08-202013-08-202013-08-202013-08-202013-08-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.