ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz, Erçal Fındık Otomotiv San ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal'dan Kumru İlçemize Destek

Hayırseverimiz, Erçal Fındık Otomotiv San ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal'dan Kumru İlçemize Destek

Hayırseverimiz, Erçal Fındık Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal tarafından yaptırılacak Kumru Erçallar Anadolu Lisesi Ek Bina ve Konferans Salonu için protokol imza töreni yapıldı. Valilik Makamında gerçekleştirilen törende, Valimiz Sayın Muammer Erol, Hayırseverimiz Erçal Fındık Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu arasında, 6 derslikli ek bina ile 150 kişilik konferans salonunun yapım protokolü imzalandı.

 

Valimiz Sayın Muammer Erol; Hayırseverimiz Burhan Erçal'a eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. Yapılan protokolden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverimizin vesilesiyle Kumru ilçemize yapılacak olan Kumru Erçallar Anadolu Lisesi Ek Bina ve Konferans Salonumuzun Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Muammer Erol'a Hayırseverimiz Burhan Erçal'a teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

Protokol imza töreninde, Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat Evin ve Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Birimi'nden sorumlu Şube Müdürü Erol Başar da hazır bulundu. Protokol imza töreninin ardından Hayırseverimiz Burhan Erçal, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti. Müdürümüz, Eğitim Kenti Ordu'muza destek ve katkılarından dolayı Hayırsever İş İnsanı Burhan Erçal'a teşekkür etti. 

08-12-202308-12-202308-12-202308-12-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.