ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizin Eğitim Kenti Ordu'muza Katkısı Devam Ediyor

Hayırseverlerimizin Eğitim Kenti Ordu'muza Katkısı Devam Ediyor

Ulubey Şehit Mitat Eren İlkokulu/Ortaokuluna, Hayırsever İş İnsanı İshak Baki tarafından, vefat eden eşinin anısına yaptırılacak olan "Öğretmen Fatma Baki Bilişim Sınıfı" yapımı ve "Okulun Onarımı" ile ilgili protokolün imza töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen imza töreninde Valimiz Sayın Tuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Avni Günay, Ulubey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Zühtü Yanık ve Hayır Sever İş İnsanı İshak Baki de hazır bulundu.

 

Eski Valilik binasında gerçekleştirilen protokol imza töreninde konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "Bugün Ulubey ilçemizdeki kırsal mahalle okulumuzda, hayırsever iş insanımız İshak Baki ile merhum öğretmen eşinin adına yaptıracağı bilişim sınıfının protokolünü imzaladık. Allah razı olsun. İşe önceden başlamıştık, bugün de imzasını attık. Bir hafta sonra da açılışını yapacağız inşallah." dedi.

 

Hayırsever İş İnsanı İshak Baki ise yaptığı konuşmada, "Eşim Fatma Baki'nin adına Yukarı Kızılen köyünde okul onarımı ve Bilişim Sınıfı ile ilgili bir çalışma başlattık ve bir hafta sonra da inşallah çalışmayı bitireceğiz ve açılışını yapacağız." diye konuştu. 

 

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetlerini dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverimizin vesilesiyle sevgili öğrencilerimiz için Bilişim Sınıfı yapımının mutluluğu içerisindeyiz. Bilişim sınıfımızın Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Hayırsever İş İnsanı İshak Baki'ye teşekkür ediyorum." dedi.

 

Konuşmaların ardından, Ulubey Yukarı Kızılen Mahallesi'nde bulunan Şehit Mitat Eren İlkokulu/Ortaokulunun 2. katına Hayırsever İshak Baki tarafından vefat eden öğretmen eşi Fatma Baki anısına yaptırılacak olan Bilişim Sınıfı ve okul onarımının protokolü, Valimiz Sayın Tuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Hayırsever İş İnsanı İshak Baki tarafından imzalandı.

08-06-202308-06-202308-06-202308-06-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.