ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayrat Vakfı Temsilciliği’nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret
![Hayrat Vakfı Temsilciliği’nden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_03/01133543_IMG_5325.jpg)
Hayrat Vakfı Ordu il temsilcisi Muzaffer AYDIN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini ve başarı dileklerini iletti. Ziyarette, Hayrat Vakfı Ordu il temsilcisi Muzaffer AYDIN, Vakfın tanıtımı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, temenni ve dilekleri için kendilerine teşekkür etti.