ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Özel Birikim Hayat Kolejinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Fatsa Özel Birikim Hayat Kolejinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Fatsa Özel Birikim Hayat Koleji Okul Müdürü Zekeriya KILIÇ, idareci ve öğretmenlerden oluşan heyet ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bulunan Fatsa Özel Birikim Hayat Koleji Okul Müdürü Zekeriya KILIÇ, Eğitim Danışmanı Celal İkbal SELEK ile Okulun Öğretmenlerinden Erol ÇAMYAR ve Merve Nur BAŞTÜRK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ile 2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde planlanan çalışmalarla, yürütülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Eğitim öğretim ile ilgili olarak istişarede bulunulan ziyarette, Fatsa Özel Birikim Hayat Koleji idareci ve öğretmenleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretin anısına kendisine tablo takdim eden Fatsa Özel Birikim Hayat Koleji idareci ve öğretmenlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

20-11-201920-11-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.