ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Ziyaretlerine Başladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Ziyaretlerine Başladı

Okul/Kurumlarımızı Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretleri kapsamında Gölköy ilçesinde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

Gölköy ilçe ziyaretinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Avni GÜNAY ve Şube Müdürümüz Erol BAŞAR da hazır bulunurken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ilk olarak Gölköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyarette Gölköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Nihat ÖZTÜRK'ten ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, onarım ve tadilat çalışmaları ile Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ertelenerek 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde planlanan iş ve işlemlerle ilgili brifing aldı. İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde görev yapan personelleri bürolarında ziyaret ederek, personellerle sohbet etti. Hal ve hatırlarını sordu. Yürütülen faaliyetler ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Gölköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Nihat ÖZTÜRK, ilçe ziyareti anısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na tablo takdiminde bulundu.

Gölköy ilçe ziyaretinde, eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerinden ve idarecilerden yapılan ve planlanan onarım, tadilat çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde, sosyal mesafe kuralı, maske ve dezenfektan kullanımları ile ilgili Bakanlığımızca belirlenmiş önlemler konusunda yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

İlimiz ilçelerinde, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumları ziyaret ederek, okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler.

Gölköy Kaymakamı Necdet ÖZDEMİR'i Ziyaret

İlçe ziyaretleri kapsamında Gölköy ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Gölköy Kaymakamı Necdet ÖZDEMİR'i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bir süre sohbet bulunuldu.

Gölköy Kaymakamı Necdet ÖZDEMİR, kendisine ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gölköy Belediye Başkanı Fikri ULUDAĞ'a Ziyaret

İlçe ziyaretleri kapsamında Gölköy ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Gölköy Belediye Başkanı Fikri ULUDAĞ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bir süre sohbet bulunuldu.

Gölköy Belediye Başkanı Fikri ULUDAĞ, kendisine ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

04-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-202004-06-2020

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.