ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun"Yılsonu Mesajı"

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun

Sevgili Öğrencimiz;

Hiç beklemediğin anda okulundan, arkadaşlarından ve bizden ayrılmak zorunda kaldın. Beraber yaşadığımız bu salgın süreci boyunca da evde kalıp EBA TV'den derslerini takip ederek tüm sorumluluklarını yerine getirdiğin için sana teşekkür ederiz. Eğitim Kenti Ordu seninle daha güçlü ve daha güzel. Gönlünce zaman geçireceğin bir tatilin olsun. Sevgiyle kal...

Sevgili Velilerimiz;

Beraber yaşadığımız bu süreçte hepiniz, evladınızın ilk öğretmenleri olduğunuzu fark etme fırsatı buldunuz. Sabırla ve  fedakârca  büyüttüğünüz çocuklarınızı daha iyi tanıdınız, onları usanmadan dinlediniz ve kendilerini keşfetmelerine yardımcı oldunuz. En büyük desteği verdiğiniz için size teşekkür ederiz.

Kıymetli Meslektaşlarım;

Salgın günlerinin solgun görüntüsünü, gerek mutfağınıza gerekse oturma odanıza kurduğunuz sınıflarla renklendirdiniz.  Yavrularımızın düşlediği dünya sizin öncülüğünüzde inşa ediliyor. İyi ki #eğitimORDUsu'nun birer neferisiniz. Hepinize güzel, sağlıklı ve üretken bir tatil diler, teşekkür ederiz.

19-06-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.