ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Ziyaretine Çaybaşı İle Devam Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Ziyaretine Çaybaşı İle Devam Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yusuf ACAR ile birlikte Çaybaşı İlçesini ziyaret ederek, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Aykut FİDAN'dan ilçedeki okul ve kurumların eğitim öğretim durumları, 2023 eğitim vizyonu kapsamında ilçede yapılan çalışmalar, yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız ve yapılan onarım, tadilat çalışmaları ile hijyen kuralları doğrultusunda okullarda yapılan temizlik çalışmaları, dezenfektan ve maske kullanımları konusunda brifing aldı.

İlçe ziyaretinde yapılması gereken çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Aykut FİDAN'a, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürü Aykut FİDAN' "ilçemize ziyarete gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na temenni ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

02-10-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.