ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcımız Sayın Gökhan İKİTEMUR, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Buluştu

Vali Yardımcımız Sayın Gökhan İKİTEMUR, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Buluştu

Vali Yardımcımız Sayın Gökhan İKİTEMUR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından haftalık olarak, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla yapılan değerlendirme toplantısına katıldı.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen değerlendirme toplantısında genel değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilimiz eğitim öğretim durumu, yürütülen çalışmalar, yapılan ve planlanan faaliyetler ile eğitim yatırımlarımız konusunda bilgilendirmede bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun yaptığı genel bilgilendirmenin ardından, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz, yürüttükleri birimlerle ilgili yapılan ve planlanan çalışmalar konusunda bilgi verdi.

Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinden ilimiz eğitim öğretim durumu konusunda bilgi alırken toplantıda tanışma fırsatı bulduğunu dile getiren Vali Yardımcımız Sayın Gökhan İKİTEMUR; "Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime hep birlikte katkıda bulunacağız. İlimiz eğitimi için üzerimize düşen görev neyse her zaman hazırız. Bu vesileyle yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Toplantıda, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinin değerlendirilmesi, 2020-2021 eğitim öğretim yılı hazırlık sürecinde yapılan planlamalar, ilçelerimizin öğretmen ihtiyacı, okullarımızın akıllı tahta kullanım durumu, proje çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlar, istatistiki bilgilerin toplanması, güncellenmesi ve paylaşılması, eğitim yatırımlarımız konularına değinildi.

26-10-202026-10-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.