ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
![Müdürümüz 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/08155719_kapak.jpg)
Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kurumumuzda çalışan kadın personellerimizin günlerini kutlayıp hediyeler takdim etti.
Müdürümüz "Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır." diyerek, kadın personellerimize çalışmalarında başarılar diledi.