ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Halk Eğitimi Merkezi müdürleri ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.  Altınordu Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme Birimi Koordinatörü olarak İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Şakir GÜRSOY ve 19 ilçe Halk Eğitimi Müdürü katıldı.  

Toplantıda İlçe Halk Eğitimi Müdürleri ilçeleriyle ilgili 2020-2021 eğitim öğretim yılı genel değerlendirmesini yaparken salgın sonrası 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaların sunumlarını gerçekleştirdi.  Sunumlar sonrasında değerlendirme yapılarak planlamalar üzerine konuşuldu. Ayrıca "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kutlama programları ve bu doğrultuda çıkarılan il raporu değerlendirildi. 

Müdürümüz, Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında ilçelerimizde yapılan tüm faaliyetler ve yıl boyu devam eden kurslarda gösterilen özen için müdürlerimize teşekkür etti. 

24-06-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.