ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Kantin İşletmecilerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Okul Kantin İşletmecilerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Serdar Yurdabakan başkanlığında, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Tarım Müdürlüğü temsilcilerinin de katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

Düzenlenen toplantıda Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesinden sorumlu Şube Müdürümüz Musa Gözüdik, kantin sözleşmeleri ve kantincilerin sorun, talep ve ihtiyaçları ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ardından, Müdürlüğümüz Okul Sağlığı Uzmanı tarafından kantinlerde satışı yasaklanan gıdalar, okul logolu ürünler, salgın sürecinde alınacak ekstra hijyen tedbirleri ve sağlıklı gıda konularında bilgilendirmeler ve sunumlar gerçekleştirildi.

Müdür Yardımcımız Serdar Yurdabakan ve Şube Müdürümüz Musa Gözüdik, kantincilerle yapılan toplantının ardından sorumlu İlçe Şube Müdürlerimizle bir araya gelerek, kantincilerin sözleşmeleri ile satılması uygun olan ve olmayan gıdalar konularında bilgilendirmelerde bulundu. Ayrıca, saha ziyaretlerinde bulunulması ve kantinlerin denetlenmesi konuları da değerlendirildi.

06-10-202106-10-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.